Akyurt Oto Kurtarma

oto kurtarıcı akyurt

Ankara Oto Kurtarma 7/24 sizlerin hizmetinizde. Ankara’nın neresinde yolda kalmış olursanız olun bir telefonla kurtarıcımız gelmekte. Ankara'da Çankaya, Pursaklar, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Akyurt ve Gölbaşı merkez ilçeleri başta olmak üzere Ankara'nın her yerine 50,00 TL’den başlayan fiyatlarla otomobil kurtarma, jip oto çekici, oto küçük minibüs kurtarma ve oto yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Ankara'nın Akyurt ilçesinde çekici oto kurtarma taşıma ve yol yardım hizmeti verdiğimiz mahalle ve köyler şöyle sıralanabilir: 

Atatürk Mahallesi, Balıkhisar Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Bozca Mahallesi, Büğdüz Mahallesi, Cücük Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Çardakbağı Mahallesi, Çınarköy Mahallesi, Doğanoluk Mahallesi, Elecik Mahallesi, Güzelhisar Mahallesi, Haydarköy Mahallesi, Kalaba Mahallesi, Karacakaya Mahallesi, Karacalar Mahallesi, Karayatak Mahallesi, Kızık Mahallesi, Saracalarçiftliği Mahallesi, Şeyhler Mahallesi, Timurhan Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Ahmetadil Köyü, Kozayağı Köyü ve Uzunlar Köyüdür.