Ankara Oto Kurtarıcı

Ankara Yol Yardım

Aracınız ile yolda kaldıysanız acil oto kurtarıcı hizmetinizde!

Çoğu insan için araç ile uzun yolculuk yaparak seyahat etmek büyük bir keyiftir. Kendinizi daha konforlu hissetmek ve yolculuğunuzun daha zevkli bir hale gelmesi için şahsi aracınız ile yolculuk yapmak doğru bir tercihtir. Olumlu yönleri olduğu gibi kişisel araçla yolculuk yapmanın birçok eksisi de mevcuttur. Tüm kontrol sizdedir ve her şeyi sizin düşünmeniz gerekmektedir.
Seyahat öncesinde aracınızın rutin bakımlarını muhakkak yaptırın. Yağ değişimi, su, aracın mekanik, motor, şanzıman gibi aksamları ve bunların yanında en önemlisi yürüyen aksamda çalışan mekanizmaların bakımlarının yapılması hayati önem taşımaktadır. Yolda kalan sürücülerin başına gelen aksilikler en sık bu aksamların arızalarından kaynaklanmaktadır.
Otomobilinizin bakımlarına ek olarak aracınızda yedek lastik yani stepnenin bulunduğundan ve sağlam olduğundan mutlaka emin olunuz. Aracın arıza yapmasının yanında lastikten kaynaklı sorunlar araçların yolda kalmasına sebep olan ikinci gerekçelerdendir.

Tüm tedbirleri almış olmanıza rağmen yine de gözden kaçan bazı sebeplerle aracınız yolda kalabilir. Bu gibi olumsuzlukların yaşandığı durumlarda acil oto kurtarıcı hizmeti sizi bu tatsız olaydan kurtarmak için yardımcı olmaktadır. Ankara’nın neresinde olursanız olun acil kurtarıcı hizmeti aracınızı bulunduğunuz noktadan alıp istediğiniz noktaya taşımaktadır. Firmamıza ait kurtarıcı araç, aracınızın arızalandığı yere gelerek aracınıza ekstra hasar veya zarar vermeden aracı yükleyerek taşıma işlemini gerçekleştirir.