Etimesgut Oto Kurtarma

7/24 Oto Kurtarma Ankara’ya ulaşabilirsiniz. Ankara’nın her yerine yol yardım hizmeti ulaştırmaktayız. 50,00 TL’den başlayan fiyatlarla Çankaya, Altındağ, Pursaklar, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Akyurt ve Gölbaşı merkez ilçeleri başta olmak üzere otomobil kurtarma, jip oto çekici, oto küçük minibüs kurtarma ve oto yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Lokasyon olarak Etimesgut ilçesi Ankara’nın merkez ilçelerinden olup ilçeye ulaşımda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İlçeye şahsi aracınızla gidebileceğiniz gibi birçok otobüs ve dolmuş da sık seferlerle çalışmaktadır.

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde çekici oto kurtarma ve yol yardım hizmeti verdiğimiz mahalle ve köyler şöyle sıralanabilir:

Bahçekapı, Elvankent, Eryamanevleri, Etimesgut, Göksu, Otuzağustos, Şeyhşamil, Zırhlıbirlikler, 30Ağustos Mahallesi, Alsancak Mahallesi, Altay Mahallesi, Atakent Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Bahçekapı Mahallesi, Elvan Mahallesi, Erler Mahallesi, Eryaman Mahallesi, Etiler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Piyade Mahallesi, Süvari Mahallesi, Şehitosmanavcı Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şeyhşamil Mahallesi, Topçu Mahallesi, Tunahan Mahallesi, Yapracık Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Zırhlıbirlikler