Çekebildiğimiz Araçlar

Birçok tür aracı kurtarma donanımına sahip olan oto kurtarma aracımız ile siz müşterilerimizi içinde bulunduğu mağduriyetten en kısa süre içinde kurtarmak için hizmetinizdeyiz. Bahsettiğimiz herhangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmanız halinde 7 gün 24 saat Ankara acil oto kurtarıcıyı arayarak aracınızı kaldığı yerden istediğiniz noktaya taşıtabilirsiniz. Oto kurtarma sürecinde aracınızın ekstra hasar görmemesi için gerekli önlemlerin alındığından emin olmadan aracınızı taşımıyoruz. Firmamız Ankara’nın tüm merkez ilçelerine; Çankaya, Yenimahalle, Sincan, Gölbaşı, Mamak, Etimesgut, Pursaklar, Akyurt; deneyimli şoför ekibimiz sayesinde aracınızı güvenle istediğiniz yere taşımaktadır.

Ankara oto kurtarma firmamıza yolda kaldığınız anda bir telefonla ulaşmanız ve yerinizi bildirmeniz yeterlidir. En kısa sürede size ulaşacak olan araç çekicimiz, 50,00 TL’den başlayan fiyatlarla sizi bulunduğunuz noktadan alıp dilediğiniz yere taşıyacaktır.

Oto çekici Ankara olarak yolda kalan otomobil, jeep, uzun minibüs (iveco daily), kamyonet, traktör araçlarınızı çekebilecek donanıma sahip çekicilerimiz bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenli bir hizmet sunan kurtarıcı hizmeti firmamız aracınıza ve bulunduğu konuma uygun araçla en hızlı şekilde intikal etmektedir.